BFine.Fitness | Administrátor/Manažer v privátním EMS Fitness Studiu

BFine.Fitness je průkopnické EMS fitness studio v centru Prahy na Karlově nám...

Máš šanci
Zatím několik zájemců

BFine.Fitness je průkopnické EMS fitness studio v centru Prahy na Karlově náměstí. Specializujeme se na 20minutové, technologicky pokročilé tréninky, které šetří čas našich klientů. Naše služby jsou navrženy pro náročné klienty, kteří chtějí efektivně cvičit v luxusním prostředí s osobním přístupem.

Co budete dělat:
- Zákaznický servis: Jste první kontaktní bod pro naše klienty. Budete zodpovědní za přivítání klientů, správu jejich požadavků a zajištění plynulého průběhu jejich návštěv.
- Správa rezervací: Budete řídit naše online rezervační systémy, plánovat tréninkové sessiony a udržovat komunikaci s klienty ohledně jejich rezervací.
- Údržba CRM systému: Aktualizace klientů a správa dat v našem CRM systému, aby byly všechny informace přesné a aktuální.

- Zkušenosti s administrativou nebo v oblasti zákaznického servisu jsou nutné. Oceňujeme rychlé pochopení systémů a smysl pro detail.
- Vynikající komunikační schopnosti: Musíte být schopni efektivně komunikovat jak s klienty, tak v rámci týmu.
- Profesionální přístup: Očekáváme profesionální vystupování a schopnost reprezentovat naše studio.
- Výhodou znalost Ruského jazyka a Anglického

- Konkurenční finanční ohodnocení: Základní mzda plus bonusy za výkon.
- Flexibilní pracovní dobu: Možnost přizpůsobit pracovní dobu vašim potřebám.
- Práci v inovativním prostředí: Připojte se k týmu, který je na špici technologického pokroku v fitness průmyslu.
- Pracovní místo v centru Prahy: Naše kanceláře jsou situovány přímo na Vaclávskem nám. a Karlovo nám.

Jak se přihlásit:
Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč byste byli ideální kandidát pro tuto pozici. Těšíme se na vaše přihlášky a možná právě vy pomůžete definovat budoucnost fitness!

Tato pozice je skvělou příležitostí pro jednotlivce s vášní pro fitness a technologii, který hledá dynamickou a obohacující kariéru.

pracoviště:Karlovo náměstí 313/8, Praha 2
Nástup:Dle domluvy
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Základní

Firma:BFINE FT s.r.o.
Zadavatel:Yurii Leso
Lokalita:Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt
Máš šanci